Panopoly Users (7.x-1.59) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Picture
pl: Obraz

en: request a new password
pl: uzyskaj nowe hasło

en: User Profile
pl: Profil użytkownika

en: About
pl: O stronie
