Panopoly Users (7.x-1.66) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Picture
ru: Изображение

en: request a new password
ru: запрос нового пароля

en: User Profile
ru: Профиль пользователя

en: About
ru: Информация
