Panopoly Users (7.x-1.71) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Picture
hu: Kép

en: User Profile
hu: Felhasználói profil

en: Login Destination
hu: Belépési céloldal

en: About
hu: Leírás
