Panopoly Users (7.x-1.71) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Picture
uk: Зображення

en: request a new password
uk: запит нового пароля

en: User Profile
uk: Профіль користувача

en: About
uk: Про модуль
