Panopoly Users (7.x-1.79) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Picture
pt: Retrato

en: request a new password
pt: pedir uma nova senha

en: User Profile
pt: Perfil de Utilizador

en: About
pt: Sobre
