Panopoly Widgets (7.x-1.0-rc3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Table
af: Tabel
