Panopoly Widgets (7.x-1.0-rc3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
