Panopoly Widgets (7.x-1.0-rc3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Items
sq: Elementët

en: Table
sq: Tabela
