Panopoly Widgets (7.x-1.0-rc4) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: File
az: Fayl

en: Links
az: Linklər

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Items
az: Elementlər

en: Table
az: Cədvəl

en: Caption
az: Başlıq

en: Default image
az: Defolt şəkil

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
az: Heç bir şəkil yüklənməsə, bu şəkil ekranda göstəriləcək.

en: Image style
az: Şəkil üslubu
