Panopoly Widgets (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: File
af: Lêer

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Table
af: Tabel

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
