Panopoly Widgets (7.x-1.11) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Links
he: קישורים

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Text
he: טקסט

en: Custom
he: מותאם

en: Items
he: פריטים

en: Address
he: כתובת

en: Table
he: טבלה

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Video
he: וידאו

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Information
he: מידע

en: Pause
he: עצירה

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
he: במידה ולא הועלתה תמונה לשדה, תופיע תמונת ברירת המחדל.

en: Image style
he: סגנון תמונה
