Panopoly Widgets (7.x-1.12) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Links
be: Спасылкі

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text
be: Тэкст

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Items
be: Элементы

en: Table
be: Табліца

en: Caption
be: Загаловак

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Default image
be: Выява па змаўчанні

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
be: Калі ніякая выява не запампованая, гэтая выява будзе паказаная.

en: Image style
be: Стыль выявы
