Panopoly Widgets (7.x-1.16) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Links
ps: تړوني

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Items
ps: توکي

en: Prev
ps: پخوانی

en: Table
ps: لښتيال

en: Caption
ps: نوم
