Panopoly Widgets (7.x-1.18) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Prev
bn: পূর্ব

en: Table
bn: টেবিল
