Panopoly Widgets (7.x-1.18) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Description
gl: Descrición

en: File
gl: Ficheiro

en: Links
gl: Ligazóns

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text
gl: Texto

en: Custom
gl: Personalizado

en: Items
gl: Elementos

en: Prev
gl: Ant

en: Address
gl: Enderezo

en: Table
gl: Táboa

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: Caption
gl: Lenda

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Information
gl: Información

en: Default image
gl: Imaxe predifinida

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
gl: Se non se sube ningunha imaxe, ésta será a imaxe que se mostre.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.
