Panopoly Widgets (7.x-1.19) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Description
ku: دەربارە

en: File
ku: پەڕگە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Prev
ku: پێشوو

en: Table
ku: خشتە

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Information
ku: زانیاری

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
