Panopoly Widgets (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.
