Panopoly Widgets (7.x-1.20) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Description
bg: Описание

en: File
bg: Файл

en: Links
bg: Връзки

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Text
bg: Текст

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Items
bg: Новини

en: Address
bg: Адрес

en: Table
bg: Таблица

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.
