Panopoly Widgets (7.x-1.20) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: File
el: Αρχείο

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text
el: Κείμενο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Prev
el: Προηγ

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Table
el: Πίνακας

en: Caption
el: Λεζάντα

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Default image
el: Προεπιλεγμένη εικόνα

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
el: Επιλέξτε πού θα αποθηκεύονται τα τελικά αρχεία. Τα ιδιωτικά αρχεία έχουν σημαντικά μεγαλύτερη επιβάρυνση στην απόδοση από ότι τα δημόσια αρχεία, αλλά σας επιτρέπουν να περιορίζετε την πρόσβαση σε αρχεία μέσα σε αυτό το πεδίο.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
el: Αν δεν αποσταλεί καμία εικόνα, θα εμφανίζεται αυτή η εικόνα.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.
