Panopoly Widgets (7.x-1.20) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Prev
my: ယခင်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Table
my: ဇယား
