Panopoly Widgets (7.x-1.24) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Next
da: Næste

en: Description
da: Beskrivelse

en: File
da: Fil

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Text
da: Tekst

en: Custom
da: Tilpasset

en: Items
da: Overskrifter

en: Prev
da: Forrige

en: Address
da: Adresse

en: Table
da: Tabel

en: Add file
da: Tilføj fil

en: Caption
da: Undertekst

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Default image
da: Standardbillede

en: Alt text
da: Alternativ tekst

en: Add image
da: Tilføj billede

en: Upload destination
da: Uploadmappe

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
da: Vælg hvor filerne skal gemmes. Privat lagring har højere omkostninger end offentlige filer, men gør det muligt at begrænse adgangen til filer i dette felt.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
da: Hvis der ikke uploades et billede vises dette billede i stedet.

en: Image style
da: Billedformat

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
da: Adskil endelser med mellemrum eller komma og udelad punktummet.
