Panopoly Widgets (7.x-1.24) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Items
ta: உருப்படிகள்
