Panopoly Widgets (7.x-1.26) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Text
ta: உரை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Prev
ta: முன்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: Default image
ta: இயல்பான படம்

en: Upload destination
ta: தரவேற்ற சேருமிடம்
