Panopoly Widgets (7.x-1.28) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Links
lt: Nuorodos

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: Custom
lt: Savitas

en: Items
lt: Elementai

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Address
lt: Adresas

en: Table
lt: Lentelė

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Caption
lt: Antraštė

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.
