Panopoly Widgets (7.x-1.28) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Items
sl: Notice

en: Prev
sl: Prej

en: Table
sl: Tabela

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.
