Panopoly Widgets (7.x-1.30) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Description
bs: Opis

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Address
bs: Adresa

en: Table
bs: Tabela

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Alt text
bs: Alt tekst
