Panopoly Widgets (7.x-1.34) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Description
hu: Leírás

en: File
hu: Fájl

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Text
hu: Szöveg

en: Custom
hu: Egyéni

en: Items
hu: Tételek

en: Prev
hu: Előző

en: Address
hu: Cím

en: Table
hu: Táblázat

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Video
hu: Videó

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Information
hu: Információ

en: Pause
hu: Szünet

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Play
hu: Lejátszás

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: Add image
hu: Kép hozzáadása

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
hu: Ha nincs feltöltött kép, akkor ez a kép jelenik meg.

en: Image style
hu: Képstílus

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.
