Panopoly Widgets (7.x-1.37) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Next
fil: Susunod

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Items
fil: Mga bagay

en: !name field is required.
fil: Ang patlang na <em>!name</em> ay kinakailangan.
