Panopoly Widgets (7.x-1.38) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Description
ur: وضاحت

en: File
ur: فائل

en: Links
ur: لنکس

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Items
ur: سرخیاں

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔
