Panopoly Widgets (7.x-1.39) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Description
fi: Kuvaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Links
fi: Linkit

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Default
fi: Oletus

en: Text
fi: Teksti

en: Custom
fi: Oma

en: Items
fi: Aiheet

en: Prev
fi: Edellinen

en: Address
fi: Osoite

en: Table
fi: Taulukko

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Add file
fi: Lisää tiedosto

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Information
fi: Tietoa

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Default image
fi: Oletuskuva

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
fi: Jos kuvaa ei ole ladattuna, sen sijasta näytetään tämä kuva.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fi: Erottele tiedostopäätteet pilkuin eroteltuina ilman tiedostopäätettä edeltävää pistettä.
