Panopoly Widgets (7.x-1.39) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: !name field is required.
or: !name କ୍ଷେତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ।
