Panopoly Widgets (7.x-1.39) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Description
os: Афыст

en: File
os: Файл

en: Image
os: Сурæт

en: Default
os: Æнæивд
