Panopoly Widgets (7.x-1.39) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති
