Panopoly Widgets (7.x-1.42) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Prev
bo: གོང་མ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Default image
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་པར་རིས

en: Add image
bo: རི་མོ་ཁ་སྣོན།

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
bo: མཐའ་མཇུག་གི་ཡིག་ཆ་གང་དུ་ཉར་དགོས་པར་གདམ་དགོས། སྒེར་དང་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བསྡུར་ན་སྒེར་གྱི་གསོག་འཇོག་ལ་འགྲོ་སོང་ཆེ། ཡིནའང་གནས་ཁོངས་འདིའི་ཡིག་ཆའི་བེད་སྤྱོད་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ཐུབ།

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
bo: གལ་སྲིད་པར་རིས་ཤིག་ཡར་སྤྲོད་མ་བྱས་ཚེ་པར་རིས་འདི་འཆར་ངོས་སུ་ཤར་ངེས།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།
