Panopoly Widgets (7.x-1.42) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: File
ru: Файл

en: Link
ru: Шөлүлге

en: Image
ru: Чурук

en: Default
ru: Ниити

en: Table
ru: Таблица

en: Default image
ru: Ниити чурумал
