Panopoly Widgets (7.x-1.43) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Table
ne: तालिका
