Panopoly Widgets (7.x-1.43) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Links
th: ลิงก์

en: Link
th: ลิงค์

en: Text
th: ข้อความ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Items
th: จำนวน

en: Address
th: ที่อยู่

en: Table
th: ตาราง

en: Video
th: วีดีโอ

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
th: จำนวนได้รับอนุญาต

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด
