Panopoly Widgets (7.x-1.46) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ

en: Play
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Add links
kn: ಕೊಂಡಿಗಳನ್ನು ಸೇರಿಸಿ
