Panopoly Widgets (7.x-1.47) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Links
ca: Enllaços

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Items
ca: Elements

en: Prev
ca: Ant.

en: Address
ca: Adreça

en: Table
ca: Taula

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Caption
ca: Subtítol

en: Video
ca: Vídeo

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Information
ca: Informació

en: Default image
ca: Imatge predeterminada

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
ca: Si no es carrega cap imatge, al visualitzar el contingut es mostrarà aquesta.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.
