Panopoly Widgets (7.x-1.53) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: !name field is required.
ml: !name ആവശ്യമാണ്.
