Panopoly Widgets (7.x-1.54) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: Table
am: ሰንጠረዥ
