Panopoly Widgets (7.x-1.56) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Links
jv: Tautan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: Custom
jv: Kostum

en: Items
jv: Item

en: Table
jv: Tabel

en: Add file
jv: Nambah file

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Default image
jv: Gambar gawan

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
jv: Yén ora ānā gambar sing diunggah, gambar iki bakal ditudhuhaké nang layar.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.
