Panopoly Widgets (7.x-1.58) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Items
nn: Element

en: Prev
nn: Forrige

en: Address
nn: Adresse

en: Table
nn: Tabell

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.
