Panopoly Widgets (7.x-1.58) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Items
sq: Elementët

en: Table
sq: Tabela

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.
