Panopoly Widgets (7.x-1.59) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст

en: Table
mn: Хүснэгт

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
