Panopoly Widgets (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: File
hi: फ़ाइल

en: Links
hi: लिंक

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Text
hi: लेख

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Address
hi: पता

en: Table
hi: तालिका

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Video
hi: वीडियो

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है

en: Image style
hi: छवि शैली
