Panopoly Widgets (7.x-1.60) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Links
gu: કડીઓ

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
