Panopoly Widgets (7.x-1.60) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Description
te: వివరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Links
te: లంకెలు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Items
te: అంశాలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Table
te: పట్టిక

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: Information
te: సమాచారం

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
