Panopoly Widgets (7.x-1.63) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Links
sk: Odkazy

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Items
sk: Položky

en: Prev
sk: Predch

en: Address
sk: Adresa

en: Table
sk: Tabuľka

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Caption
sk: Popis

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Information
sk: Informácia

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Default image
sk: Predvolený obrázok

en: Play
sk: Prehrať

en: Add image
sk: Pridať obrázok

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
sk: Tento obrázok bude zobrazený v prípade, ak nie je nahratý žiaden obrázok.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.
