Panopoly Widgets (7.x-1.65) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Links
ka: ბმულები

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Prev
ka: წინა

en: Table
ka: ცხრილი

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
